istanbul 19 Mayıs Bay-Bayan Genç ve Yıldızlar Boks Şampiyonası Sonuçları

Tozkoparan spor salonunda gerçekleştirilen İstanbul 19 Mayıs Bay-Bayan Yıldızlar ve Genç kategorilerindeki boks şampiyonası bugün sona ermiştir. Renkli görüntülerin oluştuğu maçın sonuçları ;

Genç Bayan

48 KG
1- FUNDANUR ÖZER (GSİM)

54 KG
1- GAMZE AKGÜN (GSİM)
2- ÇAGLA SAVUT (SARIYER BOKS)
3- MERVE SAV (AKIN SK)
57 KG
1- GAMZE AKGÜN (GSİM)
2- ÇAGLA SAVUT (SARIYER BOKS)
3- MERVE SAV (AKIN SK)
60 KG
1- PINAR DURMAZ (TAŞDEMİR SK)
2- GİZEM VAROL (AKIN SPOR)
3- GİZEM İNAÇ (SARIYER BOKS)

64 KG
1- MELTEM AKBUDAK (BELEDİYE G. SK

Yıldız Bayanlar

48 KG
1- BÜŞRA AKBAŞ(GSİM)

50 KG
1- ELİF DELİŞMEN (SARIYER BOKS)

52 KG
1- YEŞİM GEZMİŞ (GSİM)
2- AYŞE ÇAGIR (İST KİCK BOKS)

63 KG
1- HAVA SATILMIŞ (İST KİCKBOKS)

66 KG
1- HAZAL DİLAN SÜNGERİÇLİ (GSİM)
2- ESRA KIYIRLI (SARIYER BOKS)

70 KG
1- BURCU YILMAZ (TAŞDEMİR SK)

Genç Erkekler

52 KG
1- ŞENOL GÖZDAMGA (AKTOKA SK)
2- KADİR UÇAR (SALYAZI SK)

56 KG
1- FURKAN KAYIŞ (BJK)
2- KAAN DALGAKIRAN (PERPA SK)
3- SALİH KAMAR (KIRAÇ SK)
3-CEVAT KAYA (ATİKALİ SK)

60 KG
1- SERCAN GÖKÇEK (İLTER SK)
2- BAHADIR DURDAĞI (İSGS)
3- YASİN ÜNLÜ (GSİM)
3- EMRE KULABER (İGS)

64 KG
1- TAMER KURTUL (ATALAR BOKS)
2- M. UĞUR ÖZCAN (İLTER SK)
3- BAYRAM GÜRÇAY (GSİM)
3- EMRE KALKAN (FERDİ)
69 KG
1- FEYYAZ KOLAYOĞLU (BEYKOZ BELEDİYESİ SK)
2- MEHMET KORKMAZ (ATALAR SK)
3- İLKER AKSU (FERDİ)
3- AHMET ARSLAN (SİLVER GYM)
75 KG
1- ALİGÜL AYHAN (İLTER SK)
2- Ç. OSMAN ŞENTÜRK (BELEDİYE GENÇLİK SK)
3- KARTAL MURAT GÜVEN(EYÜP SK)
3- MEHMET ALİ ERDEM (GSİM)

81 KG
1- YUNUS EMRE AYDIN (AKTOKA SK)
2- MURAT ATEŞ (TAŞDEMİR SK)
3- BEDİRHAN ALTUNTAŞ (EFSANE SK)

91 KG
1- MUHAMMET BAŞ (ATİKALİ SK)
2- ÇAĞRI ERDEM (İLTER SK)
3- MUHAMMED KAVALCI (ATALAR SK)

+91 KG
1- ERKAN BORA (BJK SK)
2- BURAK CEMAL TURUNC (GSM)
3- BERK AKYILDIZ (SARIYER SK)
3- ALİCAN SIR (TAŞDEMİR SK)

Yıldız Erkekler

46 KG
1- ÖMER AHMET KADİR (ATİKALİ SK)
2- OKAN SORHAN (BJK)
3- YUNUS EMRE GÜLER (ATALAR SK)

48 KG
1- BATUHAN UÇAR (BJK)
2- BURAK ŞEN (BEYKOZ BELEDİYESİ SK)
3- RESÜL KIRMIZIDEMİR (EYÜP SK)
50 KG
1- KERİM YILDIZ (BEYKOZ SK)
2- HAMZA BOZDEMİR (FERDİ)
52 KG
1- EMRAH SEZER (BJK)
2- ABDULKADİR CENDİR (GSİM)
3- KENAN GÜZEL (EYÜP SK)
3- FATİH YAZGAN (ATİKALİ)

54 KG
1- HAKAN DOĞAN (GSİM)
2- HAMİ OFLAR (İLTER SK)
3- HARUN ÜSTÜNBAŞ (BJK)
3- RAMAZAN DEMİRCİ (EYÜP SK)
57 KG
1- HASAN YUSUF ŞEN (BJK)
2- MESUT AYDEMİR(EFSANE SK)
3- SALİH EROĞLU (İLTER)
3- SERHAT GÜLER (GSİM)

60 KG
1- RAMAZAN KIRMIZIGÜL (BELEDİYE G. SK)
2- YUNUS TİRYAKİ (ZÜBEYDE HANIM İO SK)
3- EMRE GÜNDEŞ (GSİM)
3- SERHAT TEPEHAN (GSİM)
63 KG
1- TOLGA KAYA (İLTER SK)
2- BAHADIR GÜNEŞ (FERDİ)
3- ÖMER DÜNDAR (İLTER SK)
3- ANIL SARI (BJK)
66 KG
1- OĞUZCAN ÖZCAN (İLTER SK)
2- AYKUT SEVEN (GÖKKARTAL SK)
3- ADNAN YÖRÜKOĞLU (SARIYER BOKS)
3- CİHAN GÖÇEMEN (75. YILİ.O BEYKOZ)
70 KG
1- BURHAN ALIŞKAN (İLTER SK)
2- NURULLAH DEMİRCİ (PERPA SK)
3- EROL ERSÖZ (ATİKALİ SK )
3- HAMZA DALKILIÇ(RIHTIM SK)

75 KG
1- OZAN GADYAR (RIHTIM SK)
2- FURKAN OLMUŞ (EYÜP SK)
3- MEHMET TEMİZ (ATİKALİ SK)
80 KG
1- HASAN TALAN (İLTER SK)
2- MERTCAN AYVAZ (GÖKKARTAL SK)
3- SİNAN AŞKIN GÜLGER (PERPA SK)
3- ABDULLAH DEMİRHAN (SARIYER BOKS)
+ 80 KG
1- SERCAN SEVİNCEN (GSİM)
2- ÖMER FARUK ÇETİN (ATİKALİ SK)
3- EMRE ÖCAL (TAŞDEMİR SK)

Yorum Yap