istanbul Cumhuriyet Kupası Maçları Eyüp 2011

İstanbul Eyüp Spor salonunda gerçekleşen İstanbul Cumhuriyet Boks Kupasında rekor bir katılım gerçekleşti. İlk gün 68, ikinci ve üçüncü günlerde 40 küsür maçın gerçekleştiği boks şampiyonasında birbirinden güzel güzel maçlar gerçekleşti.

Maç sonuçları

Genç Bayanlar

48 KG
1- Yeliz Ördek (Ferdi)

51 KG
1- Gülşah Taşdemir (İstanbul Gençlik SK)
2- Gülşah Taşdemir (İstanbul Gençlik SK)

57 KG
1- Sümeyye Çebel (İlter SK)
2- Pınar Durmaz (Taşdemir SK)
3- Sevim Kaymaz (Mürsel Şahin SK)
3- Gamze Akgün (İstanbul Kickboks SK)

60 KG
1- Gizem İnanç (Sarıyer Boks)

69 KG
1- Arzu Atilla (Küçükçekmece SK)

YILDIZ BAYAN

50 KG
1- Ayşe Ayşe ÇaGırır (GSİM)

2- Büşra Akbaş (İstanbul Gençlik SK)

52 KG
1- Elif Demişmen (Sarıyer SK)

2- Zeynep Tutuş (Sultangazi Spor)

3- Kübra Çınar (Ferdi)

54 KG
1- Buse Naz ÇakıroGlu (Kartal YiGitler SK)

2- Hanife Aycan Demirci (Adalı SK)

57 KG
1- Filiz Kaymaz (Mürsel Şahin SK)

2- Melike TeşooG (Çekmeköy Anadolu SK

60 KG
1- Kübra Baş (İlter SK)

2- Buse Yılmaz (Perpa SK)

3- Emine SatıcıoGlu (Efsane SK)

63 KG
1- Hava Satılmış (İstanbul Kickboks SK)

66 KG
1- Esra Kıyırlı (Sarıyer Boks)

2- Hazal Dilan Süngerişli (GSİM)

GENÇ ERKEK

52 KG

1- Murat Şahin (FB)
2- Şenol Gözdamga (BaGcılar Aktoka SK)
3- Cafer Sırtay (İlter SK)
4- Vedat Çoban (Akbulut Gençlik SK)

56 KG

1- Firar Soytürk (BJK)
2- İbrahim Dinçer (Akbulut Gençlik SK)
3- Adem Pervan (GSİM)
4- Reşat Seymen (GSİM)

60 KG

1- Abdullah Kondi (FB)
2- Muhammet Akmeşe (Sarıyer Gökkartal SK)
3- Sinan Kurşunlu (Ferdi)
4- Amir Kontyukov (Cemil Meriç SK)

64 KG
1- Ali Çakır (Tuzla Belediye SK)
2- Kutlucan Tok (Eyüp SK)
3- Tamer Kurtul (Adalar SK)
4- İlker Aksu (Ferdi)

64 KG
1- Şiar Yalçın Özgül (FB)
2- Emre Kalkan (Ferdi)
3- Sercan Gökçek (İlter SK)
3- Mertcan Yılmaz (Sarıyer Boks)

69 KG
1- Feyyaz Kolayoglu (Beykoz Belediyesi SK)
2- İbrahim Cört (BaGcılar Aktoka SK)
3- Ahmet Arslan (Silver Sk)
3- Mehmet Ali Erdem (GSİM)

69 KG
1- Ayhan Danışment (Sarıyer Gökkartal SK)
2- İbrahim Can Ayhan (Atalar SK)
3- Ömer EroGlu (BaGcılar Aktoka SK)
3- Sinan Ulutürk (İlter SK)

75 KG
1- Hasan Demir (FB)
2 – İlhan Basıç (BaGcılar Aktoka SK)
3- Faik Çelik (Eyüp SK)
3- OGuzhan Aksu (GSİM)

81 KG
1- Münir Özbey (Akbulut Gençlik)
2- Osman Yılmaz (Sultanbeyli SK)

91 KG
1- Muhammet Kavalcı (İlter SK)
2- E. Sultan ErdoGan (FB)
3- ÇaGrı Şencal (Küçükçekmece SK)
3- Muhammed Baş (Atikali SK)

+91 KG
1- B. Cemal Turunç (GSİM)
2- Sali Alkurt (GSİM)
3- Erkan Bora (BJK)
3- Muhammed Arslan (Adalı SK)

Yıldız Erkek

46 KG
1- Y. Emre Güler (Atalar Boks)
2- Alparslan Timir (Maltepe B. SK)

48 KG
1- Ö. Ahmet Kadir (Atikali SK) 5-0
2- Tunahan Arıcan (BaGcılar Aktoka SK)
3- Rohat Beyazgül (İlter)
4- Mustafa Teoman (Efsane SK)

50 KG
1- Muhammet Ünlü (İlter SK)
2- Orhan Onat (FB)
3- Bahadır Karaca (Karakuşak SK)
4- Yasin Ersarı (FB)

52 KG
1- Ufuk Demirci (FB)
2- Adem Dinçer (FB)
3- Batuhan Uçar (FB)
4- Hami Oftar (İlter)

54 KG
1- Cengiz Onat (FB)
2- Emircan Efe (İlter SK)
3- Emrah Sezer (BJK)
4- Ramazan Demirci (Eyüp SK)

57 KG
1- Hakan DoGan (GSİM) 5-0
2- Nurtekin Sekmen (Sultanbeyli SK)
3- İsmail YaGızhan Balcı (İlter SK)
3- Hasan Yusuf Şen (BJK)

57 KG
1- Volkan Gökçek (İlter SK )
2- ErdoGan Berk Türk (Silver Sk)
3- Evren Orhan (FB)
4- Abdulkadir Şinol (Atikali SK)

60 KG
1- Yunus Tiryaki (Sarıyer Zübeyde H. İ. O)
2- Emre Gündeş (GSİM)
3- Ceyhan Aktaş (Atalar SK)
4- Mehmet Akaydın (Sultangazi SK)

60 KG
1- Nurettin Ovat (FB)
2- ErtuGrul İlter (İlter SK)
3- Musa Öksüz (Eyüp SK)
3- Yunus Kayakçı (Silver SK)

63 KG
1- Tolunay Ayaz (K artal YiGitler SK)
2- Anıl Sarı (BJK)
3- Ozan İnci (İlter)
4- Cihan Göçemen (75. Yıl. Cum. İ. O)

63 KG
1- O. Emre Kuzu (FB)
2- Tolga Kaya (İlter SK)
3- Abdullah Uncimal (Atikali SK)
3- Serhat Tepehan (GSIM)

66 KG
1- Oguzhan Özcan (İlter SK)
2- Yavuzhan Çiçek (FB)
3- Aykut Seven (Sarıyer Gökkartal SK)
4- Sinan Şaşmaz (Sultanbeyli SK)

66 KG
1- DoGukan Turunç (İlter SK)
2- Rıdvan Ayvaz (Perpa SK)
3- Alihan Çiçek (FB)
3- Sinan Arslan (Adalı SK)

70 KG
1- Burhan Alışkın (İlter SK)
2- Erhan Sevindik (Perpa SK)
3- Mert Hıra (Akbulut SK)
4- M. Baki Yalçın (Karakuşak SK)

70 KG
1- OGuzhan Ünal (Küçükçekmece SK)
2- Ali Şahbaz (Akbulut SK)
3- M. Ali Cebeci (GSİM)
3- Ahmet Semih Bayhan (İlter SK)

75 KG
1- Hasan Talan (İlter SK)
2- Cihan Can (Efsane SK)
3- Burhan Demirhan (İlkadım Boks)
3- Seyithan Babür (Akbulut SK)

80 KG
1- Mertcan Ayvaz (Sarıyer Gökkartal SK)
2- Abdullah Demirhan (Sarıyer Boks)
3- H. Kaan Özgül (Adalı SK)

+80 KG
1- Emre Aci (FB)
2- Sercan Sevinçer (GSİM)
3- Burak Kırlangıç (Halis Avşar SK)
3- Emre Öcal (Taşdemir SK)

Yorum Yap